.
HESABIM
Üye Ol

Zağnosspor – Üsküdar Belediyespor Maçının Detayları

Zağnosspor – Üsküdar Belediyespor Maçının Detayları

Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde ikinci yarı maçları başladı. Trabzon ekibi Zağnos Hentbol, İstanbul ekibi Üsküdar Belediye ile 19 Mayıs Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi.

Haberin Tarihi: 17 Ocak 2015

Oldukça çekişmeli geçen maçta Zağnosspor rakibine 3 farkla yenildi. Maç 28-25 Üsküdar Belediyespor lehine sonuçlanırken, yeni antrenörü Kıvanç Özcan ile ilk maçına çıkan Zağnos çok önemli bir maçtan mağlubiyetle ayrılmış oldu.

Bu sonucun ardından Zağnos 7 puanda kalırken rakibi Üsküdar puanını 8’e yükseltti ve en yakın rakibi Üsküdar ile puan sıralamasında yer değiştirip 8’inci sıraya geriledi.

YER: 19 Mayıs Spor Salonu

HAKEMLER: Yüksel Çalkuç, Fuat Çam

TRABZON ZAĞNOS: Nigina Saidova*, Serpil Abdioğlu*, Fatma Akgün** 2, Jale Kırdal** 8, Funda Yıldırım** 4, Gülay Türk**3,  Anita Campa** 5, Anastasia Metelska*, Jovana Petrovic** 3

ÜSKÜDAR BELEDİYE: Merve Durdu**, Esra öztürk*** 6, Merve Adıyaman*** 7, Rabia Öz*, Gamze Şaşmaz** 1, Buket Yılmaz**, Buçe Taçyıldız** 2, Sinem Vatan*, Güneş Viter** 4, Deniz Durmuş**, Kübra Sarıkaya** 1, Neriman Sevgilican*** 7, Halime Beykurt*, Cumhuriye Hodzic**, Melten Arslan**

İLK YARI: 12-13 (Trabzon Zağnos-üsküdar Belediye)

 

zağnosspor üsküdar

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Manksla
    17 Ocak 2015 18:05 Kullanıcı Profili

    kıvanç Özcan ekibini buraya da toplar herhalde.gülaydan sonra Şenay,Gökçe ve Sıdıka Zağnos forması giyer gibi…

Bir Yorum Yazın