.
HESABIM
Üye Ol

Zağnosspor’da Yeni Bir Dönem Başladı

Zağnosspor’da Yeni Bir Dönem Başladı

Hentbol Bayanlar Süper Ligi ekiplerinden Zağnosspor’da yeni bir dönem başladı.

Haberin Tarihi: 30 Ekim 2014

Zağnosspor Antrenörü Ahmet Rıza Ursavaş ile yollar ayrıldı ve yeni teknik direktör Secaattin Aydoğ oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası toplanan yönetim kurulu antrenör Ahmet Rıza Ursavaş ile yolları ayırırken , yeni antrenörlük pozisyonuna Secaattin Aydoğ’u getirme kararı aldılar. Alınan bu kararın ardından takımda alınan sonuçların yanında bir kan değişikliği gerektiği idi.

Konu ile ilgili olarak Zağnosspor Kulübü Başkanı Emre Aksoy Hentbolhaber.Net’e telefon ile  yapmış olduğu açıklamada , Ahmet Rıza Ursavaş’a katkılarından dolayı teşekkür ettiklerini belirterek, "Secaattin Aydoğ ile Trabzon Zağnosspor için yeni bir dönem başlıyor. Hocamızın takımımıza katkılarının çok fazla olacağını düşünüyoruz. Kurumsal kimliğimiz ve Altyapı – Üstyapımızla en iyi şekilde organize olup başarıı sonuçlar almak istiyoruz"dedi.

 

 

"YÖNETİM KURULU ÇOK FARKLI"
Yeni Teknik Direktör Secaattin Aydoğ, Hentbolhaber.Net’e telefon ile bağlanarak şunları söyledi:

"Değerli Zağnosspor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin ve Trabzon Hentbol camiasının bana görev vermek istemeleri son derece onur verici oldu. Açıkçası buraya görüşmeye gelmiştim. Anlaşma konusunda tam emin değildim. Ancak Yönetim Kurllu Üyelerinin her birinin ayrı ayrı ilgisi ve alakası bende çok farklı izlenimler bıraktı. Sayın Başkanımız Emre Aksoy’un projeleri ve kulüp ile alakalı düşünceleri şuana kadar gördüğüm en önemli kulüp yönetimlerinden birisi idi. Şunu belirtmek isterim ki; Eskişehir Eti’den beri profesyonelleşme adına yönetim olarak, böyle bir yönetim kurulu ile çalışmamıştım. Bu heyecanı hissetmek benim için çok önemli idi. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum"dedi.

"TRABZON’DA HENTBOL TUTKUSU BİR BAŞKA"

Aydoğ devam eden açıklamalarında , "Trabzon’da Hentbol tutkusu farklıdır. Şehirde Hentbol sevilmektedir.  O yüzden tribünlerin tamamen dolu olacağına ve seyircinin yanımızda olacağından inancım tam. Yönetim Kurulu ve teknik ekibimiz ki, Yardımcı Antrenör olarak Tuncay Eresken bize eşlik edecektir, başarılı olabilmek için sonuna kadar en iyisini yapmaya çalışacaktır. Kulübümüzün altyapı – üstyapıda başarısı için projeler ile yola devam edeceğiz."dedi.

Bir Yorum Yazın