.
HESABIM
Üye Ol

Liglerde yer alacak takımlar belli oldu

Liglerde yer alacak takımlar belli oldu

Türkiye Hentbol Federasyonu, Liglerde mücadele edecek takımları açıkladı.

Haberin Tarihi: 21 Temmuz 2018

HENTBOLHABER.NET – Katılım şartlarını yerine getiren kulüpleri açıklayan Türkiye Hentbol Federasyonu, 2018-2019 sezonunda oynanacak olan ligleri şekillendirdi.

Yapılan açıklamaya göre;

2018/2019 HENTBOL SEZONU TAKIM SAYI VE İSİMLERİ

ERKEKLER 
SÜPER LİG 14 TAKIM
1. LİG         13 TAKIM
2. LİG         22 TAKIM

—————————————–
KADINLAR
SÜPER LİG 12 TAKIM
1. LİG          12 TAKIM
2. LİG          17 TAKIM

2018 – 2019 SEZONU
ERKEKLER SÜPER LİG
NO İLİ SÜPER LİG ERKEKLER
1 ADIYAMAN ADIYAMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2 ANKARA MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
3 ANKARA MALİYE PİYANGO SPOR KULÜBÜ
4 ANTALYA ANTALYASPOR AŞ
5 BATMAN 1955 BATMAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
6 BURSA NİLÜFER BELEDİYESPOR KULÜBÜ
7 ESKİŞEHİR SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SPOR KULÜBÜ
8 GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
9 İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ HT
10 İSTANBUL BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
11 İZMİR GÖZTEPE SK
12 İZMİR İZMİR BÜYÜKSEHIR BLD. GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
13 İZMİR KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
14 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK S. K.

2018 – 2019 SEZONU
KADINLAR SÜPER LİG
NO İLİ KADINLAR SÜPER LİG
1 AKSARAY AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
2 ANKARA POLATLI BELEDIYESPOR KULÜBÜ
3 ANKARA YENİMAHALLE BELEDIYESI SPOR KULÜBÜ
4 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
5 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ
6 İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
7 İZMİR IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
8 KASTAMONU KASTAMONU BEL.GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
9 MUĞLA YALIKAVAK BELEDİYESPOR KULÜBÜ
10 RİZE ARDEŞEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
11 RİZE PAZARSPOR KULÜBÜ
12 SAMSUN SAMSUN GENÇLIK SPOR KULÜBÜ

2018 – 2019 SEZONU
KADINLAR 1. LİG
NO İLİ 1. LİG KADINLAR
1 ANKARA ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
2 ANTALYA ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
3 BALIKESİR BANDIRMASPOR KULÜBÜ
4 BOLU BOLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
5 ELAZIĞ ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SPOR KULÜBÜ
6 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
7 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
8 GİRESUN GÖRELE BELEDİYESİ GİRESUN GSK
9 KASTAMONU KASTAMONU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
10 MARDİN MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
11 MARDİN MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
12 SİVAS SIVAS BELEDIYE SPOR KULÜBÜ

2018 – 2019 SEZONU
ERKEKLER 1. LİG
NO İLİ 1. LİG ERKEKLER
1 AMASYA AMASYA 1957 SULUOVA SPOR KULÜBÜ
2 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR KULÜBÜ
3 ANKARA ANKARA HENTBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
4 AYDIN AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ
5 BOLU SEBEN SPOR KULÜBÜ
6 İSTANBUL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
7 İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
8 İSTANBUL NEF BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ S.K
9 RİZE GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
10 ŞIRNAK ŞIRNAK GHİM SPOR KULÜBÜ
11 TOKAT TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
12 VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KULÜBÜ
13 YOZGAT YOZGAT BOZOK SPOR KULÜBÜ

2018 – 2019 SEZONU
ERKEKLER 2. LİG
NO İLİ 2. LİG ERKEKLER
1 ADANA ADANA ATAKAN SPOR KLB.
2 ADANA SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
3 ANKARA BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
4 AYDIN NAZİLLİ BELED. SPOR KULÜBÜ
5 DÜZCE DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYESİ S.K
6 İZMİR KARABAĞLAR ATATÜRK TEML GSK
7 İZMİR İZMİR DİKİLİ GÜNEŞ SPOR KULÜB/Ü
8 KAYSERİ KAYSERİ G.H.VE SPOR ETK. SK
9 MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
10 MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK
11 MERSİN MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
12 MARDİN MARDİN ARTUKLU GÜCÜ SK
13 MARDİN 1903 MARDİN SPOR KLB.
14 MUĞLA KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
15 ORDU ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK.
16 RİZE RİZE GENÇLİK SPOR KLB.
17 SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR .BLD. SPOR KULÜBÜ
18 SİİRT SİİRT KURTALAN EKSPRES SK.
19 SİNOP SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK.
20 SİVAS SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ
21 ŞIRNAK CİZRE YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
22 ZONGULDAK HALAY SPOR KULÜBÜ

2018 – 2019 SEZONU
KADINLAR 2. LİG
NO İLİ 2. LİG KADINLAR
1 ADANA ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
2 AMASYA AMASYA ATATÜRK LİS. SK
3 ANKARA METROPOL SPOR KULÜBÜ
4 ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
5 BURSA BURSAGÜCÜ GENÇLIK SPOR KULÜBÜ
6 BURSA MUDANYA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
7 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR KULÜBÜ
8 İSTANBUL GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
9 İZMİR 1970 VEFA GENÇLİK VE SK
10 İZMİR KEMALPASA ATA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
11 MERSİN GHİM SPOR KULÜBÜ
12 SİNOP SİNOP KALEŞEHİR GSK
13 TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SPOR KULÜBÜ
14 TOKAT TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SPOR KULÜBÜ
15 TUNCELİ TUNCELİ PERTEK BEL. S.K
16 UŞAK GENÇ UŞAK SPOR KULÜBÜ
17 YOZGAT YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GENÇ. SPOR KLB.

Bir Yorum Yazın