.
HESABIM
Üye Ol

Rainbow Kayserispor: 42 Göztepe: 34

Rainbow Kayserispor: 42 Göztepe: 34

Erkekler Hentbol 1. Lig play-off final grubu maçında Rainbow Kayserispor, Göztepe’yi 42-34 mağlup etti

Haberin Tarihi: 29 Nisan 2014
Göztepe’yi 42-34 yenen Rainbow Kayserispor’un antrenörü Yücel Şimşek, "Göztepe’yi rahat yeneriz düşüncesiyle ilk yarı bir kopukluk ve disiplinsizlik oldu fakat atlatmasını bildik" dedi.

Şimşek,  yaptığı açıklamada, iki kardeş takımın dostane bir maç sergilediğini söyledi. 

İlk yarının 16-16 sonuçlandığını anımsatan Şimşek, şöyle devam etti:

"İkinci yarı bire birleri çok iyi değerlendiren biz olduk. Takım disiplinini hiç kaybetmeyen biz olduk. Ataklarda sağlam savunma sergiledik ve güzel pozisyonlar çıkardık. Maçı kazanmasını bildik. Bütün çocuklarımı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Emeklerini sahaya yansıtmasını bildiler, karşılığını da aldık. Hayırlı olur inşallah. İlk yarı pozisyon değerlendirmelerimizde ferdi hatalarımız oldu. Çok iyi oyuncularımızdan İgor’u bugün dinlendirmek istedim, yarınki maç için. Onun eksikliğini kısmen gördük fakat takım iyiydi. İlk yarıda sadece motivasyon eksikliği oldu. Göztepe’yi rahat yeneriz düşüncesiyle ilk yarı bir kopukluk ve disiplinsizlik oldu fakat atlatmasını bildik. İkinci yarıyı rahat geçirdik. Dünkü maçı da alarak rahatladık. Bu, bizim için büyük artı oldu. Yarınki Konya maçıyla da son noktayı koymak istiyoruz."

Şimşek, play-off’ta 4 iyi takımın güzel bir mücadele sergilediğini dile getirdi.

Bu takımların, çok iyi kadrolara sahip olduğunu belirten Şimşek, "Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Çok güzel kadrolar var. Çok güzel bir kalite, play-off’a yansıdı. Güzel maçlar seyrettik. Göztepe’yi ayrıca çok tebrik ediyorum. Birlikte bir lig geçirdik. Sporcuları ve hocalarıyla güzel kardeşlik ve dostluk ilişkilerimiz var. Göztepe, bu maçta varını yoğunu ortaya koydu. Son şansını sonuna kadar denediler" diye konuştu.

Bir Yorum Yazın