.
HESABIM
Üye Ol

Gençlerbirliği’li Hentbolculardan Destek

Gençlerbirliği’li Hentbolculardan Destek

Gençlerbirliği’nin Hentbol Takımı, kulüpteki dayanışmaya güzel bir örnek gösterdi ve futbol takımını desteklemek için 19 Mayıs Stadı’ndaki maça gitti…

Haberin Tarihi: 28 Şubat 2014

Gençlerbirliği Hentbol Takımı Sorumlusu Rüştü Şahin, kulüp içindeki değişik branşların birbirlerini desteklemesi gerektiğini vurgulayaak şunları söyledi:

"Biz bir aileyiz. Gençlerbirliği Kulübü çatısı altında çeşitli branşlarda mücadeleler veriyoruz. Hepimizin amacı başarılı olmaktır. Bu nedenle, aile içindeki tüm takımların birbirlerine destek olması gerekir diye düşünüyoruz. Gençlerbirliği Futbol Takımı’nın Torku Konyaspor ile oynadığı karşılaşmada hentbolcular olarak tribündeki yerimizi aldık. Takımımıza destek vermek için çaba gösterdik"

Rüştü Şahin, bu desteği ilerideki müsabakalarda da futbol ve öteki dallardaki takımlara göstereceklerini, hentbol ekibi olarak kendilerinin de böyle bir destekten memnuniyet duyacaklarını söyledi.

PAZARTESİ GÜNÜ BEKLİYORUZ!

3 Mart Pazartesi günü saat 19.00’da THF Spor Salonu’nda Antalyaspor’la karşılacaklarını belirten Rüştü Şahin, "Bu maçımıza başta Başkanımız Sayın İlhan Cavcav olmak üzere tüm yöneticilerimizi, tüm branştaki sporcularımızı ve taraftarlarımızı bekliyoruz" diye konuştu.

Gençlerbirliği- Antalyaspor süper lig hentbol müsabakası NTV Spor tarafından naklen yayınlanacak.

Sporumuz.Com

Bir Yorum Yazın