.
HESABIM
Üye Ol

Hentbolculara Moral Yemeği

Hentbolculara Moral Yemeği

Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Hentbol 1’inci Ligi Erkekler B Klasmanı C Grubunda mücadele verecek olan Yozgat Sevgi Evleri Gençlikspor takımına moral yemeği verdi.

Haberin Tarihi: 20 Ekim 2012
Şahin Tepesi Sosyal Tesislerindeki moral yemeğine Yozgat Valisi Abdülkadir Yazıcı ile birlikte Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şerafettin Akyüz ile birlikte hentbol takımı yöneticileri ve sporcular da katıldı.

Yozgat Valisi Yazıcı, tesislere gelişinde Belediye Başkanı Başer ve İl Müdürü Akyüz tarafından karşılandı. Vali Yazıcı, kendisini kapı girişinde bekleyen sporcularla tek tek tokalaştıktan sonra, masalara oturulup, sohbet etti.

Vali Yazıcı, takım ve lig hakkında genel bilgiler aldıktan sonra Yozgat’ta sporun gelişmesi noktasında verilen çalışmaları desteklediklerini belirterek, ligdeki temsilcilerimizin başarılı olmalarını istediklerini, başarıyla birlikte kendilerine belirli bir külfet gelecek olmasına rağmen başarıyı gönülden istediklerini kaydetti.

Vali Yazıcı, sporcularla da tanıştıktan sonra Hentbol takımı ile birlikte yemek yedi, bilgiler aldı.

Yozgat Sevgi Evleri Gençlikspor takımı, yarın  Zonguldak deplasmanında Zonguldak Sanat Teknikspor takımı ile karşılaşacak. Yozgat temsilcisi, yola bugün çıkacak. Hentbolculer, deplasmandan galibiyetle dönmek istediklerini söylediler.

Kaynak : Yozgat İleri Gazetesi

Bir Yorum Yazın