.
HESABIM
Üye Ol

Murat Mızrakçı “Son dakikalarda yıkıldık”

Murat Mızrakçı “Son dakikalarda yıkıldık”

Süper Kupa Finalinde Beşiktaş Mogaz’a 36-33 kaybeden Merzifon Belediyesi Hentbol Spor Kulübü Antrenörü Murat Mızrakçı, hentbolhaber.Net’e açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 2 Eylül 2015

Mızrakçı, “Beşiktaş Mogaz’ın gücü ve kalitesi belli. Kadrosunda birçok yıldız ismi barındıyorlar. Ancak bir ay gibi kısa bir sürede bir araya gelmiş bir yeni ekibin, bu şekilde mücadele etmesi beni çok mutlu etti. Bugün Kupayı kazanabilirdik. İstediğimiz oyunu sahaya yansıttık. Taktiklerimiz tuttu. Ancak son dakikalarda elde edilen pozisyonları değerlendiremeyince ve yeni ekip olmamızında dezavantajını yaşayınca istediğimizi elde edemedik. Ben oyuncularımın performansından dolayı çok mutlu oldum. hepsine teşekkür ederim. Takım olarak biraz zamana ihtiyacımız var. Ligde güzel mücadeleler bizi bekliyor”dedi.

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

  • Mahmut
    2 Eylül 2015 22:18 Kullanıcı Profili

    Galip gelen takım kadar, Merzifon Belediyesi Hentbol Spor da tüm övgüleri hak ediyor. Tebrikler..

  • Selim
    3 Eylül 2015 11:38 Kullanıcı Profili

    Merzifon`u taktir etmek lazım çok iyi oynadılar.Özellikle kalecileri iyi bir performans sergiledi.Daha iyi olabilirler. Hasselt zor bir takım kazanabilirler.Rotasyonu arttırmaları lazım gerçi ligimizde her takımın buna ihtiyacı var

Bir Yorum Yazın