.
HESABIM
Üye Ol

Şampiyonlar Osmangazi Belediyespor ve Muğla Belediyespor

Şampiyonlar Osmangazi Belediyespor ve Muğla Belediyespor

Hentbol Erkekler ve Bayanlar 2.Lig play-off müsabakaları Ankara’da tamamlandı.

Haberin Tarihi: 16 Mart 2014

Hentbol Bayanlar 1.Lige yükselmeyi garantileyen Osmangazi Belediyesi ve Aksaray Gazipaşa, final maçında karşı karşıya geldi. Rakibini 29-22 mağlup eden Osmangazi Belediyesi şampiyonluğa ulaştı.

Hentbol Erkekler 2. Lig Play-Off final grubu maçları tamamlandı. Müsabakalar sonucunda Muğla Belediyesi şampiyon, Aydın PTT ise ikinci olarak 1. lige yükseldi.

Ankara THF Spor Salonunda yapılan Hentbol Erkekler 2. Lig Play-Off final grubu maçlarının Son gününde Keçiörenspor Rize Karadenizspor’u 42-31 mağlup ederken, Çay TV’ten canlı yayınlanan Aydın PTT – Muğla Belediyesi maçını Aydın PTT 25-21 kazandı. Bu sonuçlarla Muğla Belediyesi, Aydın PTT ve Keçiörenspor’un puanları 4 olurken, üçlü averaj sonucunda Muğla Belediyesi ve Aydın PTT 1. Lige yükselen takımlar oldu.

Bayanlarda daAnkara THF Spor Salonunda yapılan ve 3 gün süren final grubu maçlarıyla 1.Lige yükselen takımlar belli oldu. ÇAY TV’den canlı olarak yayınlanan final maçında 1.Lige yükselmeyi garantileyen Osmangazi Belediyesi ve Aksaray Gazipaşa karılaşırken, Osmangazi Belediyesi kupanın sahibi oldu.

osmangazi belediyespor


Bir Yorum Yazın