.
HESABIM
Üye Ol

Ardeşen GSK – Muratpaşa Yenişemedi

Ardeşen GSK – Muratpaşa Yenişemedi

Ardeşen GSK, Son Şampiyonla Yaptığı Karşılaşmada Berabere Kaldı.

Haberin Tarihi: 31 Ocak 2015

Hentbol Bayanlar Süper Liginin 12. Haftasında Kendi Saha ve Seyircisi Önünde Son Şampiyon Muratpaşa Belediyespor’u Ağırlayan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, 32-32 Berabere Kaldı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonunda Oynan Karşılaşmanın İlk Yarısı ise 14–13 Ardeşen GSK Üstünlüğünde Tamamlanmıştı.

Karşılaşmayı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Rize Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu da izledi.

Ardeşen Gençlik ve Spor: Berna Zor (Jelena Zivkoviç), Kübra Şen 2, Perihan Topaloğlu 8, Neslihan Yakupoğlu 3, Yaroslava Burlachenko 3, Fatmagül Sakızcan 3, Sandra Nikcovic 6, Aslı İskit 6, Mehtap Gençoğlu, Özlem Sürek, Duygu Özakaydın 1a

Muratpaşa Belediyesi: Sevilay İmamoğlu, Olga 5, Maja 11, Paviç 1, Diğdem Hoşgör 6, Natalya 2, Nur Ceren Akgün 1, Fatma Ay, Dushira Gjoregievska, Esin Sadıç 1, Gülsüm Güleçyüz 5, Çiğdem Özcan

Devre: 14–13 (Ardeşen Gençlik lehine)

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, sahasında Muratpaşa Belediyesi ile 32-32 berabere kaldı.

Bir Yorum Yazın