.
HESABIM
Üye Ol

Ardeşen GSK’da yeni yönetim belli oldu

Ardeşen GSK’da yeni yönetim belli oldu

Kadınlar Süper Ligi ekibi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü yeni yönetimi belli oldu.

Haberin Tarihi: 30 Temmuz 2017

HENTBOLHABER.NET–  Ardeşen GSK’nın 2017-18 sezonu açılış ve tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Bordo Beyazlı kulübün Başkanı Sultan Rauf Oğuz önderliğinde oluşacak yeni yönetim de, Onursal Başkanlığa İşadamı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Vekili Halim Mete, Onursal Üyeliğe ise İşadamı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Servet Yardımcı getirilmesi kararlaştırıldı.

Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantının ardından Ardeşen GSK‘nın önümüzdeki dönemden itibaren başkanlığını ve yöneticiliğini yapacak liste, Genel Kurul delegelerinin onayını aldı.

Burada konuşan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, başarı ile dost olunur gerçeği ile hareket edeceklerini vurgulayarak, “Yelpazesi çok geniş yeni bir yönetim listesi oluşturduk. Toplantımızın müthiş bir atmosferde gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşıyorum. Aramıza yeni katılan isimlerle önümüzdeki sezon önceliği Avrupa Kupasında Final oynamak, finalde kupa kaldırmak olacaktır. Tabii, Ligimizde de şampiyonluk hasretimizi sona erdirmek istiyoruz. Türkiye Kupasında ise başarımıza başarı katmak tek hedefimiz. Sporu seven, benimseyen, destekleyen ve ülke sporu olarak başarıya ulaşılması için her türlü imkanı sağlayan bir Cumhurbaşkanımız var. Ayrıca, Özellikle çocukluğundan bu yana sporun içerisinde olan, sporu gerçekten çok iyi tanıyan bir spor Bakanımız var. Bu sezon kendilerine verdiğimiz Avrupa Kupası sözünü yerine getireceğimize inanıyorum. Bu başarıya da yıllardır bizi yalnız bırakmayan, cefakar ve fedakar taraftarımızın desteği ile ulaşacağız. Yıllardır Ana Sponsorluğumuzu yapan, onurla gururla formamızda taşıma şerefine ulaştığımız Çaykur’a ve Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’na, Cumhurbaşkanımızın yol göstericiliği doğrultusunda sadece Ardeşen GSK’ya değil de ülke sporuna da katkı ve destek sunduğu için çok teşekkür ediyorum.  Ben ayrıca kıymetli destekleri için Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’e çok teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü de Türkiye Hentbol Federasyon Başkanımız Bilal Eyüboğlu’na iletmek istiyorum” dedi.

Türkiye’nin Kuzeydoğusuna sıkışmış küçük bir ilçeden kocaman bir takım çıkardıklarını ifade eden Oğuz,  “Daha önce Avrupa’da çeyrek Final’e kadar çıkan takımımız bu yıl daha yüksekleri hedeflemektedir. Cumhurbaşkanımızın belirttiği gibi, ülkemizi her alanda olduğu gibi, spor ve kültür alanında da yüksek alanlara çıkarmalıyız. Milli bir anlayış ve ruhla bu yıl vereceğimiz mücadele de yeni yönetim kurulu olarak siz değerli dostlarımızı görmekten de gurur duymaktayız.” diyerek yeni yönetime seslendi.

İşte Sultan Rauf Oğuz başkanlığında oluşacak olan Ardeşen GSK’nın yeni yönetimi:

Sultan Rauf Oğuz – Başkan
Halim Mete – Onursal Başkan
Servet Yardımcı – Onursal Üye

1- Şaban Ali Biberoğlu
2 – Cemil Akbeniz
3 – Recep Eksilmez
4 – Tahsin Bekir Yazıcı
5 – Süleyman Basa
6 – Ayşe Er
7 – Mustafa Karaman
8 – Şafak İslamoğlu
9 – Bülent Eskiçırak
10 – Ahmet Saral
11 – Çetin Kanoğlu
12 – Hülya Cerrahoğlu
13 – Özgür Hızal
14 – Faruk Çavuşoğlu
15 – Fevzi Yaşaroğlu
16 – Göksel Bodur
17 – Nesrin Karaoğlu
18 – Ali Rıza Şişman
19 – İdris Efendioğlu
20 – Engin Dalbastı
21 – Sedat Hacıaliefendioğlu
22 – Ömer Faruk Zenginal
23 – Osman Nuri Yazıcı
24 – Ziya Özatmaca
25 – Işık Saral
26 – Şükran Kavasoğlu
27 – Hakan Çelik
28 – Salih Navdar
29 – Yüksel Hacıosmanoğlu
30 – Dursun Yaşaroğlu
31 – Neşet Çakır
32 – Dursun İslamoğlu
33 – Zekeriya Veziroğlu
34 – Serkan Yazıcı

Toplantı da ayrıca, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, TOBB Başkan Vekili Halim Mete’ye ‘Ardeşen GSK Onursal Başkanlık Beratı’ Takdim Ederken, Geçmişten Günümüze Ardeşen GSK’ya katkı sağlayan İşadamlarına da Teşekkür Belgesi Verildi.
Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • ali
    30 Temmuz 2017 09:16 Kullanıcı Profili

    bu takim hangi ligde oynayacak.federasyonun nasıl bir yönetim olduğunu göreceğiz.bu takıma yapılan uygulama gecen sene zarar gören takımlara hukuk yolunu açacak ve bundan sonraki yıllarda da yaptırım olmayacak.özellikle çukobirlik.

Bir Yorum Yazın