.
HESABIM
Üye Ol

Gaye Spor’dan Anlamlı Ziyaret

Gaye Spor’dan Anlamlı Ziyaret

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gaye Spor oyuncularını, Kulüp Başkanı Savaş Şahin, takım antrenörü Hasan Demireğen’i makamında kabul etti.

Haberin Tarihi: 6 Nisan 2013

Bu sene bayanlar hentbol 1.lig A grubunda yarı final ve final maçlarını üstün başarılarıyla geride bırakan Gaye Spor, önümüzdeki sezon Süper Lig’de oynamaya hak kazandı.

HEDEF İLK BEŞTE OLMAK

Kuruldukları günden bugüne kadar kendilerine desteklerini esirgemeyen Yaşar‘a teşekkürlerini ileten Şahin süper ligde de başarıları olacaklarına inandıklarını ve hedeflerinin ilk beş takım arasında yer almak olduğunu söyledi.

GÖĞSÜMÜZ KABARIYOR

Yenimahalle Belediyesi olarak çocukları ve gençleri spora yönlendirmeye çalıştıklarını ve bu amaçla yapılan tüm çalışmalara destek olduklarını belirten Yaşar, "Göreve geldiğimiz günden beri amatör takımlara ve sporculara destek vermeye çalışıyoruz. İmkanlarımız dahilinde onların ihtiyaçlarını karşılıyoruz, sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Sizlerin başarısı bizlere mutluluk veriyor, göğsümüzü kabartıyor. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Gaye Spor

YAŞAR’A FORMA HEDİYE EDİLDİ

Yenimahalle Belediyesi olarak her yaştan Yenimahalleliyi spora teşvik etmek amacıyla spor alanları oluşturduklarını kaydeden Yaşar, Batıkent’te yapımına başlanan spor salonunun bu yıl içinde bitirilerek hizmete açılacağı müjdesini verdi. Yaşar, "Parklarımızı keyifli vakit geçirmek ve dinlenmenin yanı sıra her yaştan hemşehrimizin spor yapmasına olanak sağlayacak şekilde dizayn ediyoruz. Ayrıca Çayyolu ve Batıkent’te inşaatına başladığımız spor kompleksleri de büyük bir ihtiyacı karşılayacak" diye konuştu. Gaye Spor’lu hentbolcuları başarılarından dolayı tebrik eden Yaşar, oyuncuların imzalayıp hediye ettikleri formayla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Bir Yorum Yazın