.
HESABIM
Üye Ol

Hentbol Sevgisi Yuva Kuruyor

Hentbol Sevgisi Yuva Kuruyor

Araç Belediyespor’da forma giyen Gamze İyisu , süpriz evlenme teklifi ile karşı karşıya kaldı.

Haberin Tarihi: 13 Mart 2013

Homend Antakya Belediyesi Bayan Basketbol takımının menajerliğini yapan Erdal Oktay, Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Araç Belediyespor oyuncusu Gamze İyisu’ya (24), antrenman sonrası sürpriz evlilik teklifi yaptı.

Antakya’dan Kastamonu’ya gelerek, Araç Belediyespor’un Atatürk Spor Salonu’ndaki antrenmanını izleyen Erdal Oktay, antrenmanın bitmesinin ardından sahaya inerek, iki hafta önce ayrıldığı kız arkadaşı Gamze İyisu’ya sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu. Sürpriz evlilik teklifi karşısında büyük şaşkınlık yaşayan başarılı sporcu Gamze İyisu, daha sonra erkek arkadaşının bu teklifini kabul etti ve dakikalarca birbirlerine sarıldılar.

Gamze İyisu Süpriz Evlilik Teklifi Hentbolhaber.Net

Sürpriz evlenme teklifi sonrası açıklamada bulunan Gamze İyisu, erkek arkadaşı Erdal Oktay ile üniversiteler arasında oynanan Hentbol müsabakalarında tanıştıklarını belirterek, o zamanlar sadece ‘merhaba’laştıklarını kaydetti. Bir müddet sonra ayrı kaldıklarını belirten İyisu, yıllar sonra Erdal Oktay’ın ağabeyinin hakemlik yapması nedeniyle tekrar sahalarda görüşme imkanı bulduklarını belirtti. Bunun üzerine iki yıl önce üniversite takımının maçları sırasında ilişkilerinin başladığını aktaran İyisu, Oktay’la aradaki mesafe nedeniyle sadece maç dönemlerinde görüşebildiklerini söyledi.

Erkek arkadaşıyla iki hafta önce ayrıldıklarını ifade eden İyisu, "Hiç bir şekilde görüşmüyorduk. Kastamonu’ya gelişi benim için sürpriz oldu. Hiç haberim yoktu. Takımla tanışacağını biliyordum ama buraya geleceğini tahmin etmiyordum. Evlilik teklifi aldım, çok heyecanlıyım, çok mutluyum" dedi.

Gamze İyisu Süpriz Evlilik Teklifi Hentbolhaber.Net

Erdal Oktay (26) ise uzun zamandır aklında olan evlenme teklifinin, bu ayrılık sürecine denk geldiğini ve Gamze İyisu’yu bir türlü unutamadığını kaydetti.

Sürpriz teklif için Hatay’dan Kastamonu’ya geldiğini anlatan Oktay, "Gamze hentbolu çok seviyor. En güzel evlenme teklifinin de hentbol sahasında olacağını düşündüm. Bu yüzden hentbolcu arkadaşlarının önünde evlilik teklifinde bulundum. Çok mutluyum" diye konuştu.

Hentbol Haber Ailesi olarak bizde Erdal Oktay – Gamze İyisu çiftini tebrik ediyor, kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber Foto: Kastamonu İHA

Bir Yorum Yazın