.
HESABIM
Üye Ol

Kayseri Atlas Eğitim Hazır

Kayseri Atlas Eğitim Hazır

Kayseri’yi Hentbol Erkekler 1.Lig A Klasmanda temsil edecek olan Atlas Eğitim Spor, yeni sezona hazır.

Haberin Tarihi: 21 Eylül 2012

Sezonun ilk müsabakasında Konya Selçuklu Belediyespor’u konuk edecek olan Atlas Eğitim Spor Kulübü antrenörü Levent KAYA : " Sezonun ilk müsabakası bizim için önemli Konya Selçuklu Belediyespor genç ve koşan bir ekip bizimde amacımız güzel hentbolumuz ve mücadeleci ruhumuzla beraber, Konya Selçuklu Belediyespor’u yenip evine puansız göndermek."dedi.

Yaş ortalamamız 24 diyen KAYA , "çok gençte değil, yaşlıda değiliz. Konya temsilcisini tecrübeli ekibimle,deneyimlerimiz ile yenmeyi amaçlıyoruz." dedi.

Kayseri Atlas Eğitim Spor Kulübü Asbaşkanı Fatih AKBEYAZ : " Bu yıl geçmiş yıllara göre daha kaliteli bir takım oluşturduk, bu takımın hedefi süper lig ve bunu başarabilmemiz içinde ligi ilk iki sırada bitirmemiz gerekmekte. İnanıyorum ki teknik kadro ve sporcu kadrosu olarak bunu başarabilcek güçteyiz. Haftalardır süren ağır antrenman programının Konya maçı ile meyvelerini almak istiyoruz. Kayseri şehrine oyun kalitesi ve başarısı ile zevkli hentbol maçları seyrettireceğiz. Kayseri’deki tüm hentbol severleri sezonun ilk maçı olan Konya Selçuklu Belediye maçına bekliyoruz." dedi.

Kayseri Atlas Eğitim Spor Kulübü , Konya Selçuklu Belediyespor arasında ki müsabaka 22.Eylül.2012 Cumartesi Saat:13.00 de Kayseri Atatürk Spor Salonunda.

Bir Yorum Yazın