.
HESABIM
Üye Ol

Kayseri Atlas Maça Çıkmadı

Kayseri Atlas Maça Çıkmadı

Hentbol Erkekler 1. Ligi’nde Taşova YİBO – Kayseri Atlas Eğitimspor maçı oynanamadı.

Haberin Tarihi: 1 Nisan 2014

Ligin 22. haftasında Taşova Spor Salonu’nda oynanması gereken maç, rakip takımın sahaya çıkmaması nedeni ile oynanamadı.

Taşova YİBO antrenörü Sercan Şenel, yaptığı açıklamada, "Bugün kendi sahamızda ligin son maçını Kayseri Atlas Eğitimspor ile oynayacaktık ancak rakibimiz sahaya çıkmadığı için maç oynanamadı. Bu maçla ilgili kararı Hentbol Federasyonu verecektir.

Takımın ilçeye de gelmediği öğrenildi.

Bir Yorum Yazın

Kayseri Atlas Maça Çıkmadı

Kayseri Atlas Maça Çıkmadı

Hentbol Erkekler 1.Lig Ekibi Kayseri Atlas Eğitim, İzmir’de maça çıkmadı.

Haberin Tarihi: 15 Aralık 2013

Saat:13.00’de İzmir Göztepe Gürsel Aksel Spor Salonunda oynanması gereken Göztepe – Kayseri Atlas Eğitim Spor Kulübü Erkekler 1.Lig 10.Hafta müsabakası oynanamadı.

Kayseri temsilcisinin Hentbol Federasyonuna kötü hava şartlarnı öne sürerek müsabakanın ertelenmesini istediği yetkililerce bildirilirken, konu ile ilgili  başvuru sonucuyla alakalı bir açıklama yapılmadı.

Müsabaka saatinde salonda hazır bulunan Göztepe’de teknik ekip ve idareciler, rakibinin gelmemesi sebebiyle Göztepe’nin müsabakadan hükmen galip ayrılacağı yönünde beklentilerinin olduğunu belirtiler. Müsabaka ile ilgili kararın Hentbol Federasyonunca önümüzdeki günlerde verileceği belirtildi.

Bir Yorum Yazın