.
HESABIM
Üye Ol

Mızrakçı :’Göztepe Taraftarı Bir Başka’

Mızrakçı :’Göztepe Taraftarı Bir Başka’

Hentbol Erkekler Süper Liginde iddaalı bir şekilde yoluna devam eden Ankara İl Özel İdarespor kulübü, Türkiye Kupasında İzmir deplasmanında.

Haberin Tarihi: 3 Aralık 2012
Göztepe ile Hentbol Erkekler Türkiye Kupasında yarın(04 Aralık)  karşılaşacak olan Ankara temsilcisi galibiyet hesapları yapıyor.

Ankara İl Özel İdare Spor Kulübü Antrenörü Murat MIZRAKÇI yapmış olduğu açıklamada :" Göztepe taraftarı ile muhteşem bir ekip. Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biriyle oynayacağımız kupa maçını çok ciddiye alıyoruz.Özellikle tutkulu bir seyirci topluluğu olduğunu biliyorum. Bir çok büyük hentbol takımının sahip olamadığı bir güce sahip olan rakibimize saygı duyarak sahaya çıkacağız. Açıkçası Göztepe Taraftarı ile birlikte Süper Ligde olması gereken bir ekip.

Kağıt üzerinde favori olsakta, maçların sahada oynanarak kazanabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden hem yaptığımız işe, hemde rakiplere saygı çerçevesinde maçlara hazırlanıyoruz. Yarın Türkiye kupasında çeyrek finale kalmak için önemli bir altmış dakikanın bizi beklediğini biliyoruz. Güzel bir maç olmasını diliyorum Göztepe takımınıda başarılar diliyorum."dedi

 

Bir Yorum Yazın