.
HESABIM
Üye Ol

Muratpaşa’dan 5 İmza

Muratpaşa’dan 5 İmza

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nin son 2 sezon şampiyonu Muratpaşa Belediyespor, Milli Takım Müsabakalarının bitmesinin ardından transfere hızlı bir başlangıç yaptı.

Haberin Tarihi: 12 Temmuz 2013

Bayanlar Hentbol Süper Ligi son 2 sezon şampiyonu Muratpaşa Belediyespor Hentbol Takımı, transfer atağına geçti. Kırmızı-siyahlı ekip dış transfer’de Milli Takım’da da görev yapan Üsküdar Belediyesi’nden 25 yaşındaki sol oyun kurucu Betül Yılmaz ve 25 yaşındaki sol kanat oyuncusu Yasemin Şahin ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Son şampiyon iç transferde de takım kaptanı Serpil İskenderoğlu, Diğdem Hoşgör ve Nur Ceren Akgün’ün sözleşmelerini 1 yıl daha uzattı.

Antalya Muratpaşa Belediyespor

Muratpaşa Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Kazancı, yeni sezonda Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol takımının yarıştığı tüm kupalarda şampiyonluk hedeflediklerini belirtti. Hentbol Bayan Milli Takım’da da görev yapan iki oyuncu Betül ve Yasemin’i kadrolarına dahil ettiklerini belirten Kazancı;"Milli Takımda görev alan oyuncuları transfer ederek takımımızı güçlendiriyoruz. Mevcut kadromuzun iskeletini koruyarak, aksayan bölgelere güçlü transferler yapıyoruz"diye konuştu.

Kaynak: İHA

Bir Yorum Yazın