.
HESABIM
Üye Ol

Şampiyon Antrenör Zeki Polat Konuştu

Şampiyon Antrenör Zeki Polat Konuştu

Hentbol Bayanlar Süper Lig’e yükselen Ordu Boztepe Gönülspor’un antrenörü Zeki Polat, hedeflerine ulaştıkları için mutlu olduğunu söyledi.

Haberin Tarihi: 10 Mayıs 2014

Polat, yaptığı açıklamada, Süper Lig’de iyi bir yerde olmak için mücadele edeceklerini belirtti.

Sezonun başından itibaren Hentbol Bayanlar Süper Lig’i hedeflediklerini belirten Polat, "Çalışmamızı şampiyonluk doğrultusuna getirdik ve hedefimize ulaştık. İnşallah, Ordu için hayırlı olur ve bundan sonraki süreçte de Süper Lig için kalıcı bir takım oluştururuz" dedi.

Polat, yeni sezonda öncelikle Avrupa Kupası’na katılmayı amaçlayacaklarını vurgulayarak, "Daha sonra üst sıraları zorlamak istiyoruz. Bu arada transfer görüşmelerimizi de başlattık. Eğer hedeflediğimiz sporcuları alırsak, amaçladığımız yere de varacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

– "Kızlar başardı"

Play-off’ların ardından Hentbol Bayanlar Süper Lig’e yükselen bir diğer takım olan Atlantikspor’un başkanı Ulaş Ortakaya ise şunları söyledi:

"Zorlu play-off müsabakalarını geride bıraktık. Biz ligin iddialı takımlarındandık. Kızlar oynadılar, başardılar ve Süper Lig’e çıktık. Çok mutluyuz, sevinçliyiz. Camiamıza armağan ediyoruz bu şampiyonluğu. İnşallah, Süper Lig’de çok daha önemli galibiyetlere imza atacağız."

Bir Yorum Yazın