.
HESABIM
Üye Ol

Trabzon, ISF 2014’e Hazır

Trabzon, ISF 2014’e Hazır

Türkiye Okul Sporları Federasyon Başkanı Ayhan Pala, Trabzon’u okul sporlarının kalbi haline getireceklerini belirterek, Liselerarası hentbol şampiyonasını Trabzon’da yapacağımız için çok mutluyuz.

Haberin Tarihi: 28 Eylül 2013

Türkiye Okul Sporları Federasyon Başkanı Ayhan Pala, Trabzon’u okul sporlarının kalbi haline getireceklerini belirterek, Liselerarası hentbol şampiyonasını Trabzon’da yapacağımız için çok mutluyuz. ISF heyetine tesislerimizi gezdirdik ve fazlasıyla memnun kaldılar. Bu organizasyonun ardından Trabzon’a daha bir çok önemli organizasyon getirmeyi planlıyoruz dedi. ISF Genel Sekreteri Coolen ise, Türkiye ve Trabzon’un son dönemde önemli organizasyonların altından başarılı bir şekilde kalktığını anlattı, Trabzon’da bir çok farklı spor salonu var ve organizasyon için gerekli her şey burada mevcut. 2014 ISF Liselerarası Hentbol Turnuvası’nı bu şehir rahatlıkla yapar diye konuştu.

Bu arada 2014 yılında Trabzon’da yapılacak olan Uluslararası Liseler Hentbol Turnuvası’na 24 ayrı ülkeden bayan ve erkek takımlarının katılacağı açıklandı.

Bir Yorum Yazın