.
HESABIM
Üye Ol

Trabzonspor , Mersin Beraberliğinden Memnun

Trabzonspor , Mersin Beraberliğinden Memnun

Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Trabzonspor’un Antrenörü Ahmet Kaynak , ” Mersin hentbol takımından deplasmanda aldığımız 1 puandan memnunuz ” dedi.

Haberin Tarihi: 24 Şubat 2014

Trabzonspor Antrenörü Ahmet Kaynak  yaptığı açıklamada, Mersin Hentbol Spor Kulübü ile yaptıkları maçtan 30-30’luk skorla ayrıldıklarını anımsatarak, "Maçta zaman zaman yaşanan sertlikler bizi oyundan düşürdü. Özellikle iki oyuncumuza kasıtlı sertliklerde bulundular ve rakibimizden bir oyuncu oyundan atıldı. İlk yarı sonucunda geriden gelerek farkı kapattık ve ikinci yarı daha hızlı oynamak için iki uzun oyuncumu oyundan alıp kısa oyuncularımı oyuna sürdük" diye konuştu.

Maçın ikinci yarısında daha üstün oyun sergilediklerini anlatan Kaynak , şöyle devam etti : " Maçta altı sayı geriden gelerek farkı kapattık. Maçın bitimine bir dakika kala beraberliği sağladık. Hatta son on saniye kala pozisyona gireceğimiz anda rakip faul yaparak öne geçme şansımızı engelledi. Böylede olunca salondan bir puanla ayrıldık. Mersin hentbol takımından deplasmanda aldığımız 1 puandan memnunuz. Şayet kaybeden taraf olsaydık Mersin sıralamada bizim üzerimize çıkacaktı. " dedi.

Yarın kendi sahalarında karşılaşacakları Ankara İl Özel İdare maçından galip ayrıldıkları takdirde ligde üst sıralara yükseleceklerini ifade eden Kaynak , Rakibimiz bizim bir üst sıramızda yer alıyor. Bu maçı kazanmalıyız. Kazandığımız taktirde ilk üçte olacağız. Taraftarlarımızın da desteği ile maçı kazanmak için oynayacağız " ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın