.
HESABIM
Üye Ol

Yeditepe’den Bir Transfer Daha

Yeditepe’den Bir Transfer Daha

Hentbol Erkekler Süper Ligi Temsilcisi Yeditepe Spor Kulübü, yabancı oyuncuyu kadrosuna dahil etti.

Haberin Tarihi: 1 Ağustos 2013

Yeditepe Spor Kulübü İdarecisi Cem Yumer yapmış olduğu açıklamada:" Alexander Laovic dün ülkemize geldi. Birçok kez üniversite milli takımında görev alan Sırp oyuncu en son Danimarka’da düzenlenen  Büyükler Plaj Hentbolu Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan Milli takımının formasını giydi. Bugün takımımız ile antremanlara başlayacak. Takımımıza uyum sorunu yaşayacağını düşünmüyorum. Takımımızdaki çoğu sporcu ile arkadaş ve her yaz tatilini beraber geçiriyorlar. Bu hafta Alexander Laovic ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağız. Ligin en iyi yabancı sporcularından biri olacaktır. Hem kulübümüz hem de Alexander için hayırlısı olsun. İyi bir kadro kurduk ve güzel bir sezon geçireceğiz." dedi.

Bir Yorum Yazın

Yeditepe’den Bir Transfer Daha

Yeditepe’den Bir Transfer Daha

Hentbol Erkekler Süper Ligde geçen sezonun flaş ekibi İstanbul Yeditepe Spor Kulübü, bir transfere daha imza attı.

Haberin Tarihi: 25 Haziran 2013

Daha önce Bahçeşehir Koleji’nde de kaptanlık yapmış olan, İstanbul hentbolünün yetiştirdiği önemli yeteneklerden olan Ozan Koçyiğit’de, Yeditepespor forması için ter dökecek.

Ozan Koçyiğit, transferi hakkında yapmış olduğu açıklamada : " Süper Ligin farklı bir havası var. Yeditepe’de Türk Hentbolunda farklı bir yeri olan kulüp. Bende Yeditepespor Kulübü forması ile oynamaktan büyük bir gurur duyacağım. Amacımız başarıları elde etmek olacak."dedi.

Ozan Koçyiğit

Bir Yorum Yazın